English

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/mercanso/domains/mercansoy.com.tr/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/mercanso/domains/mercansoy.com.tr/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/mercanso/domains/mercansoy.com.tr/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/mercanso/domains/mercansoy.com.tr/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/mercanso/domains/mercansoy.com.tr/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/mercanso/domains/mercansoy.com.tr/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/mercanso/domains/mercansoy.com.tr/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Mercansoy Grubu tekrar GRUNDIG’ in Türkiye dağıtıcısı (Haziran 2009)

Mercansoy Grubu uzun yıllar Türkiye dağıtıcılığını yaptığı Grundig markası ile tekrar anlaştı. Koç Grubunun tamamını satın aldığı Grundig markası ile Beko ve Arçelik münhasır mağazaları dışındaki tüm beyaz eşya noktalarında Mercansoy ile anlaşmaya varıldı. Mercansoy Beyaz Eşya Grubu Başkanı Muharrem Mercan, Grundig’ in kendileri için büyük bir sevda olduğunu, bu markaya çok büyük emeklerin verildiğini vurguladı. Arçelik firmasının vereceği destekle bu markanın eskisinden daha iyi yerlere geleceğine inancının tam olduğunu vurgulayan Mercan, kısa zaman içerisinde kendilerinden beklenen hedefleri çok rahat aşacaklarını kaydetti.

Mercansoy Grubu ortaklığında yapılan Bakü inşaatındaki konut ve iş yerleri satışa sunuldu (Haziran 2008)

Mercansoy Grubunun Bakü şehir merkezinde yapılmakta olan inşaattaki konut ve işyerleri satışa sunuldu. Şehrin en seçkin noktasında yer alan inşaata yoğun bir talep oluştu. Proje hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Mercansoy Grubu Azeri ortaklarıyla Bakü’ de 100 milyon dolarlık yatırım yaptı (Şubat 2007)

Mercansoy Grubu Azeri ortaklarıyla bakü’nün merkezinde dört bloktan oluşan 110.000 metrekarelik inşaat projesine başladı. Projemiz konutlar, ofisler ve mağazalardan oluşmaktadır. Projenin 3 yılda bitirilmesi planlanmaktadır.

Mercansoy Grubu yeni binasına taşındı (Temmuz 2006)

Mercansoy Grubu bünyesindeki şirketler, Sultançiftliği merkezinde kapalı alanı 27000 metrekare olan merkez binasına taşındı.